לאן נוסעים בסיני?

כל החופים הם בעלי קסם מיוחד, כל אזור והייחוד שלו. חופי סיני נמתחים על פני רצועה באורך של כ-250 קילומטרים, חלקם ממש צמודים לכביש האורך שעובר לצדם וחלקם חבויים מאחורי ההרים הגבוהים ובתוך קפלי קרקע קסומים. ככל הנראה שגם אם לא ביקרתם מעולם בסיני, אתם תמצאו מאוד מהר את החוף האהוב עליכם, זה שתרצו לחזור אליו שוב ושוב. כדי שיהיה לכם קצת מושג, הנה כמה מילים על כל מקום:

טאבה – עיירה שפוגשים מיד ביציאה ממעבר הגבול לא מציעה המון לתייר אבל כן יש בה בתי מלון מעולים עם אירוח מפנק, חלקם אף פוטרים אתכם מתשלום אגרת המעבר, היא קרובה, זולה והחופים בה יפהפיים ומתוחזקים היטב. אם אתם ממש בעניין של חופשה כיפית ובזול אבל בלי להתרחק יתר על המידה, סעו לטאבה.

נואיבה"- הפנינה של מפרץ עקבה", כפי שהיא מכונה בפי רבים, מספקת את התפאורה המושלמת לחופשה נהדרת וכיפית על חופי סיני. זריחות מושלמות, נופים נדירים. על הדרך גם תוכלו ליהנות בה מכמה חנויות שמוכרות מזכרות, מסעדות וגם הפתעות כמו חווה אורגנית יפהפייה וגלידריה מפתיעה.

דהב – דהב היא כבר עיר, או לפחות סוג של עיירה מעניינת שבה אפשר למצוא חוץ מהחופים והחנויות גם חיי לילה עם מסעדות וברים שפזורים על הטיילת הארוכה והנעימה שלה, אתרי צלילה שמושכים אליהם צוללנים מכל העולם ומלונות מפוארים ברמה מאוד גבוהה שמעניקים חוויה אחרת. בדהב גם אפשר ליהנות מטיולים לכל המשפחה.

שארם א-שייח – ואם כבר דיברנו במונחים של עיר, אז שארם כבר עונה הרבה יותר על ההגדרה הזו. שארם היא עיר קיט לכל דבר שבה יש קניון, טיילת ענקית עם מאות חנויות, ברים ובתי קפה, קזינו, מועדוני צלילה, פארקי מים ועוד אינספור אפשרויות ליהנות מסיני גם בדרך קצת שונה.