נופר נופש וטיולים הוקמה בשנת 1983 ומאז משרתת אלפי לקוחות המטיילים ביעדים נבחרים ואקזוטיים ברחבי העולם. הצוות של נופר מתכנן ומארגן טיולים פרטיים ולקבוצות בתפירה אישית עם דאגה לכל פרט החל מהירידה מהמטוס ועד לנחיתה חזרה.

נופר פעילה במדינות בהן היא רואה ערך מוסף לשירותיה עבור התייר הישראלי על מנת לאפשר לתייר טיול חוויתי ומהנה ובכך מאפשרת למטייל להתרכז בטיול עצמו בלי לעסוק בקשיי השפה והתקשורת עם המקומיים.
לנופר מספר מחלקות: תיירות יוצאת, תיירות נכנסת ונופשונים ביעדים קרובים.
נופר נופש וטיולים חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל ובלשכת מארגני תיירות נכנסת.

הייחודיות של נופר

לצוות היכרות אישית עם מגוון גדול של ספקים, מלונות, אטרקציות ועוד, כל שירותי הקרקע המוצעים ללקוחות נבדקו והותאמו לדרישות של התייר הישראלי.

המקימים של המשרד הם עפרה ועפר הייליג, עפר הוא סוכן נסיעות מוסמך מטעם משרד התיירות ועוסק בארגון, ניהול והובלת טיולים למעלה מ- 40 שנה עם דגש על שירות מקצועי ואישי בכל שלב של תכנון ותפעול הטיול.
עפרה מנהלת את צוות המכירות והתפעול במשרד תוך שימת לב מרבית לכל פרטי הטיול (כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים), בקשר רציף עם הספקים ונותני השירות.
בנוסף, במשרד סוכני תיירות המתמחים ביעדים שונים ואנשי תפעול אשר אמונים על הזמנת השירותים המדויקים לכל תייר ותייר.

נופר נופש וטיולים מציעה:

נופשונים ביעדים קרובים

התמחות רבת שנים בנופשונים בסיני, שארם ועקבה, חבילות טיול מיוחדות לירדן כולל טיול לפטרה, לינה באוהלי בועה וטיולי ג'יפים בואדי רם.

נופש אקזוטי בדובאי

נופר מציעה טיולי משפחות ו/או טיולי בר/ת מצווה מיוחדים לדובאי על שלל האטרקציות שקיימות בה ונופשים באמירויות השכנות במחירים תחרותיים.

תיירות נכנסת

נופר מתמחה בהבאה של תיירות צליינית ואנשי עסקים מארצות אסיה ומארגנת את כל שירותי הקרקע הנדרשים עבורם במהלך הביקור בישראל.

טיולים מאורגנים וטיולים לקבוצות סגורות

בזכות היכרות קרובה עם הספקים, ותק רב וניסיון, נופר בונה טיולים לקבוצות סגורות מחברות וארגונים לטיולים בארצות בהן היא פעילה.

החזון שלנו

להוות סוכנות תיירות המובילה בטיולים לנוסע העצמאי עם דגש על הענקת הערך המוסף והידע שברשותה להעצמת חווית המטיילים דרכה.

"מאחורי כל הדברים הנראים לעין, יש דבר מה גדול יותר; כל דבר הינו נתיב, שער או חלון הנפתח אל משהו אחר." (הנסיך הקטן)